PASISTENGIAU

PASISTENGIAU

Tikslingai orientuodamasis į jaunąją auditoriją, teatras „No Shoes“ pristato 10-14 m. paaugliams skirtą, interaktyvų, audiovizualinio bei judesio teatro raiškos spektaklį. Jame pasakojama apie paauglystę išgyvenantį, disleksijos sutrikimą turintį jaunuolį, kuris auga griežtoje, mokymosi pasiekimus vertinančioje šeimoje. Nenorėdamas nuvilti mamos, beviltiškai įsimylėjęs klasės pirmūnę, kaip įmanydamas slepia savo „kvailumą“, taip atsidurdamas kurioziškose situacijose.

Spektaklio tema pasirinkta ne atsitiktinai. Naujausiais duomenimis 10-15% populiacijos žmonių turi su informacijos priėmimu ir apdorojimu siejamų neurologinių ypatumų, mediciniškai vadinamų disleksijos sutrikimu. Šiuo metu Lietuvoje dar stokojama suvokimo apie disleksijos spektrą, o šis ypatumas lydimas stigmos. Mokymosi sunkumų dėl disleksijos patiriantys mokiniai laikomi negabiais ar tiesiog tinginiais. Numanoma, kad kiekvienoje klasėje gali mokytis bent 2 vaikai, turintys sutrikimą, kuris pasireiškia skaitymo ir tekstinės informacijos apdorojimo sunkumais.

Rekomenduojamas amžius

10-14 m.

Trukmė

50 min.

Kūrybinė komanda

Režisierė: Ieva Jackevičiūtė
Dramaturgė: Kristina Marija Kulinič
Aktoriai: Raimondas Klezys, Kristina Marija Kulinič, Andrius Mockus
Scenografė: Indrė Pačėsaitė
Kompozitorius: Matas Saladžius
Video projekcijų režisierė: Akvilė Gelažiūtė
Šviesų dailininkas: Ramūnas Nėnius

Kita informacija

Komanda: 3 aktoriai, 1 technikai
Galimos lokacijos: teatras, kultūros centras, ugdymo įstaigos. Reikalinga 60 kvm erdvė scenai ir galimybė pritemdyti erdvę.
Talpina žiūrovų: 80-200

balandžio 19 d. 19:00 Menų spaustuvėje, Vilniuje (išparduota!)
gegužės 24 d. 18:00 Menų spaustuvėje, Vilniuje (Kviečiame!)

Spektaklis prieinamas ir per sistemą „Kultūros pasas”, kviečiame užsakyti čia
Dėl rodymo grupėms kviečiame susisiekti info@noshoes.lt arba +370 600 59146.